از تاریخ 2 تا 5 اردیبهشت 1398 پذیرای شما در غرفه شرکت رخ آذین رویا واقع در سالن 5 غرفه شماره 26 محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران هستیم.

ساعت بازدید : 10 تا 18

شرکت رخ آذین رویا

با سابقه 20ساله و بهره گیری از به روزترین تکنولوژی دنیا و متخصصان حرفه ای خود، افتخار ارائه بهترین ها را در عرصه کشترده بازار داخلی و بین المللی در زمینه تولید، توزیع و واردات و صادرات محصولات مو، آرایشی و بهداشتی از آن خود کرده است، در حال حاضر این شرکت دارای 35 نمایندگی در سراسر ایران و 1400 فروشگاه در تهران می باشد که به فروش و توزیع انبوه محصولات با برند انحصاری لی لی نایت و ویتامول می پردازند که با کیفیت عالی محصولات و شرایط مناسب فروش، سهم عمده بازار ایران را به خود اختصاص داده اند. همچنین شرکت رخ آذین رویا با هدف گسترش فعالیت خود، صادرات محصولات لی لی نایت و ویتامول خود را در کشور های مجاور آغاز کرده است که امید به وسعت دهی دامنه صادرات و رقابت با شرکت های بین المللی گروه رخ آذین رویا را به تولید محصولات با کیفیت A، متنوع و مطابق سلایق مشتریان جهانی وا داشته است.

در دنیای مدرن امروزی تجارت، صنعت پرایوت لیبل بسیاری از شرکت های تولید کننده را به سمت خود جذب نموده است. در تعریف پرایوت لیبل می توان گفت که شرکت تولید کننده محصولاتی مشخص، با فرمولی از قبل تعین شده را با پکیج های استاندارد خود به مشتری تحت برندی که مشتری انتخاب می کند عرضه می نمایند. در واقع مشتری محصول نهایی را با برند مورد نظر خود خریداری کرده و در بازار ارائه می دهد.

به بیان دیگر لیبل خریدار بر روی محصولات درج می گردد. مشتری در اینگونه شرکت ها، اختیار و آزادی بیشتری در مورد برند اختصاصی خود خواهد داشت.

شرکت رخ آذین رویا جزء بزرگترین شرکت های پرایوت لیبل در صنعت آرایشی و بهداشتی می باشد که به صورت حرفه ای در زمینه ارائه خدمات تولید 30 برند (ویامول، لی لی نایت، شایما، پالمور، اگزیت، تونیکا، سانتکس، بیول، ولوم متا، سیلا، ادگارد، نوباراکس، داماسک رز، فری لاوکلاس پرفیوم، فینال، فیجوا، الیزکیتا، میستار، پاریس ولی، رزلاین، نیل آسا و …) در این صنعت فعالیت می نماید.

امید است که با برنامه ریزی طولانی مدت خود هر روز پربار تر از دیروز در راه رشد و توسعه گام برداشته و با عنایت خداوند متعال به شرکتی پیشتاز تبدیل گردد.

1
2
3

سابقه 20ساله

و بهره گیری از به روزترین تکنولوژی دنیا و متخصصان حرفه ای

دارای 35 نمایندگی در سراسر ایران

و 1400 فروشگاه در تهران

جزء بزرگترین شرکت های پرایوت لیبل

در صنعت آرایشی و بهداشتی می باشد و صورت حرفه ای ارائه خدمات برای تولید 30 برند

خبرنامه

عضویت در خبرنامه

با ارسال آدرس ایمیل خود برای ما در خبرنامه شرکت رخ آذین رویا شرکت نمایید

  CEO ENGINEER

  How to generate
  creative ideas

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor inci dunt ut labore. Libris adole scens dolore magna aliqua.

  Clarity 0
  Definition 0
  Resolution 0